top of page
Maciej Pasowicz

Witaj,
nazywam się Dr Maciej Pasowicz

Mieszkam w Krakowie. Jestem doktorem psychologii, psychoterapeutą i certyfikowanym coachem. Wykładam na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla organizacji i firm.

Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie integracyjnym, który polega na łączeniu najważniejszych i najbardziej leczących elementów kilku głównych podejść terapeutycznych. W pracy z klientami zwracam uwagę nie tylko na sferę psychiki, lecz także na funkcjonowanie na poziomie ciała i duchowym. Pracuję z dorosłymi oraz z młodzieżą. Sesje prowadzę w gabinecie i online.

Tytuł magistra i doktora psychologii uzyskałem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zrealizowałem także stypendium na Uniwersytecie Radboud w Holandii, ucząc się między innymi w Nijmegen School of Management.

Ukończyłem całościowe, czteroletnie szkolenie z psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem także studia zawodowe coachingu w Instytucie Dr Ewy Mukoid w Krakowie (studia te posiadają certyfikację International Coach Federation). Swoją pracę poddaję superwizji.

Pełniłem funkcję koordynatora projektów oraz coacha w Fundacji Change Leaders, która organizowała wydarzenia szkoleniowe i rozwojowe dla przedsiębiorców w inkubatorze innowacji Hub:raum. Współorganizowałem także Konferencję Trenersko-Coachingową PROFECTUS.

Kocham swoją pracę, ponieważ ma ona bezpośredni wpływ na losy i szczęście innych. Psychoterapia pozwala uwolnić się od bagażu trudnych doświadczeń, a life coaching jest narzędziem, dzięki któremu można dążyć do takiego życia, o jakim marzymy.

Wiele można zrobić, zmienić, poprawić. Nie jesteś skazany, na emocjonalny ból czy powtarzanie tych samych błędów. Możesz żyć lepiej. Żyć pełnią życia.

Zapoznaj się z moją ofertą!

O mnie
bottom of page